İletişim Bilgileri
Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Çelik Plaza No:137/1 B-Blok K:4 D:4
Ataşehir/İstanbul
bilgi@sybercode.com
+90 (850) 532 66 38

Yeni Nesil Güvenilir Teknoloji Ortağınız

Takipte Kalın!

     

Hakkımızda

 

SyberCode Bilişim Teknolojileri A.Ş. 2018 yılının Ağustos ayında IT/BT sektörüne çok daha büyük katkılar sağlamak amacıyla yeni ve çok daha zor bir sorumluluğu üstlenerek,  yıllardır sektörde faaliyet gösteren lider kuruluşların teknik birimlerini yönetmiş ve büyük başarılara imza atmış bir yönetim kadrosu ile kurulmuştur.

“Native to Software” sloganı ile yola çıkmış ve sektörde az bilinen ve değinilen konu olan Uygulama Güvenliği (Application Security)’ne yeni bir soluk getirmeyi hedeflemiş ve bu dalda ciddi çalışmalar yapmış, başarılara imza atmıştır.

Şirketimiz, herkese hak ettiği güveni ve dürüstlüğü teslim ederek, sahip olduğu prensiplere kurulduğu günden bugüne sahip çıkarak aslında yıllardır sektörde var olan bir çok konuya ezberbozan bir yaklaşımla yeni bir soluk getirmek suretiyle çok daha yıkıcı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerine bugüne kadar görmek istedikleri değeri kendilerine göstermeyi arzulamaktadır.

15+ sektör tecrübesine sahip kuruculardan oluşan SyberCode, siber güvenlik alanında birçok firmaya proje, danışmanlık ve destek sağlamıştır. Başarıyla tamamlanmış müşteriler arasında birçok sektörden Türkiye’nin önde gelen firmaları bulunmaktadır. Banka, Enerji, Üretim, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Mağazacılık, Holding bu sektörlerin başında gelmektedir.

Kurulduğu gün itibariyle yenilikçi ve girişimci ruhu ve yatırım gücü ile AR-GE faaliyetlerine paralelde başlamış ve günümüzde halen çalışmalarını ayrı bir şirketleşmiş yapı ve geliştirici ekibi ile büyüyerek sürdürmektedir. Sektörün ihtiyacı olan ve daha önce cesaret edilmemiş projeler geliştirmeyi hedefleyen AR-GE ekibi ile kurumların ihtiyaçlarını çözmeye net olarak odaklanmış durumdadır.

SyberCode, bütün bu değerlerin yanı sıra, başta YERLİ/MİLLİ olmak üzere güzel ülkemizde ve dünyanın çeşitli ülkelerinde geliştirilmiş olan çözüm ve ürünlerin Son Kullanıcı ile Üretici arasında yönetilmesi ve sürdürülmesi gereken tüm süreçlerin (projelendirme, tanıtım, satış öncesi, satış ve satış sonrası tüm teknik sorumlulukları, bakım, kurulum vb.) yönetimini yaparak Türkiye’de ve tüm Dünya’da temsilciğini yapmayı da başarmıştır.

Siber Güvenlik odağı ile SyberCode sadece en iyi bildiği şeyi yaparak alanında uzmanlaşmış olmayı, her zaman yenilenmeyi ve değerlerine daima sahip çıkarak müşterisi ile “gönülden” bir bağ kurmayı vadeder.

SyberCode Ailesi son derece emindir ki “Ticari Başarı” sürdürülebilir bir güven zemini, harcanan emek ve adil olmak ilkeleri ile hızla gelecektir.

2021 ilk çeyrek net rakamlarına göre 200’ün üzerinde kurumsal müşterisi ile uzun yıllar bu sektöre katma değer sağlayacağını kanıtlamış olan SyberCode yıkıcı projeleri ve girişimleri ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.