İletişim Bilgileri
Çamlık Mh. Dinç Sk. No:28 Ümraniye/İSTANBUL
bilgi@sybercode.com
+90 (850) 532 66 38

be secured, be compliant, stay safe

Takipte Kalın!

     

2022 CEO Mesajı

 

Önceki yıllarımızda olduğu gibi “Here is the SyberCode” diye başladık ve 4. yılımızı dolduracağımız 2022 yılı ve 4. finans yılını bitirdiğimiz şu günlerde, tüm paydaşlarımızla her anlamda çok yorucu bir yılı tamamlamış olduk.

2021 yılında özetle neler yaptık?

 • En iyi bildiğimiz şeyi yani müşterilerimizi dinledik ve onlara inandığımız çözümleri ürettik.
 • Kurumların güvenliğini korurken, sıradan olmayan stratejik konulara gönlümüzü vererek ve zoru seçerek aslında farklılaşmakta bulduğumuz güzellikleri tüm müşterilerimizle paylaştık.
 • Ekonomik sıkıntılar yaşadığımız şu günlerde, elimizi taşın altına koyarak çözüm üretmek adına satınalma modeli yerine SAAS modeli üzerine yatırım yaparak müşterilerimize aylık ödeme, TL sabit kur desteği gibi hem finansal hem de günümüz nitelikli istihdam ihtiyacı ve bütçesi özelinde günü kurtarmak yerine sorunun kaynağına odaklanarak ciddi destekler sağladık.
 • Yönetilen Hizmetler modellerinin en iddaalısını sunduk ve SyberSaaS ile çığır aştık. Bir çok müşterimiz bu yapıya geçerek tüm siber güvenlik işlerini bizlere emanet ettiler.
 • Mevcut müşterilerimizde bulunan çözümlerimizi proaktif olarak yönetmeye başladık, ki bu konu aslında bakımdan gelen memnuniyet sorununu kökten çözüyormuş, tecrübe ettik.
 • İyi bir proje yönetimi yaparak müşterilerimizin yoğunlukları arasında takip edememe sorunlarına destek olabilmek için projelerimizde tüm süreci takip eden bir proje yöneticisi ataması yaptık.
 • Hizmet ve bakım noktasında, özellikle AppSec tarafında, ciddi niş ve özel projelere dahil olduk ve alnımızın akıyla teslim ederek müşterilerimizin övgülerine nail olduk.
 • Danışmanlık Birimimizi büyüterek müşterimize, insan, süreç ve teknoloji noktasında uçtan uca servis vererek tek elden, tertemiz projeler teslim etmenin haklı gururunu yaşadık.
 • 2021 yılında tam olarak %210 büyüdük.
 • Hizmet yapılanmamızda işlerimizi %300 artırdık. Mevcut müşterilerimizde derinleşirken bizlere inanan çok değerli yeni müşterilerimizle de yeni yılda devam eden sözleşmeler imzaladık.
 • Ankara ofisimizi açtık ve lokal olarak başkentimizde hizmet vermeye başladık.

 

Peki 2022’de ne yapacağız?

SyberCode’un bir teknoloji ve hizmet şirketi olarak yoluna devam etmesi ve 2022 yılında da hızlıca globalde bir çok ülkeye yatırım yapacağını göreceğiz.

2022 yılında global çapta bir “Services Company” olarak kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetine odaklanarak doğru projelerde, katma değerli servislerimizi arttırarak vermeye devam edeceğiz.

Öte yandan 2022 yılı SyberCode için, yazılım ve Ar-Ge şirketimizle geliştirdiğimiz farklı çözümleri müşterilerimize sunacağımız ve bir çok konuyu masadan kaldıracağımız, bunu da ürün olarak değil yine servis olarak sunacağımız harika bir yıl olacak.

Ekip ve şirket olarak OKR, CFR gibi yönetim şekillerini tam benimsemiş, süreçleri sağlamlaşmış daha güçlü bir SyberCode olarak yolumuza azimle devam edeceğiz.

Çok çalışmaya, her zaman adil olmaya ve en iyiye koşmaktaki azmimizi ve arzumuzu yenilemeye ve yolumuza olan inancımızdan zerre kaybetmeden devam edeceğimize, verdiğimiz hizmetlerin kalitesini arttırmaya ve daha yeni teknolojileri değerli müşterilerimize sunmaya ve her geçen gün doğru anlamda büyüyerek ayakta dimdik durmaya kendimizi adayacağız.

Yolumuza, özellikle kendine inanan, kendini son derece geliştirmiş ve hedefine tam odaklanmış SyberCoder ordumuz ile 2022 ve dahi 2023 yılları için tüm stratejik, finansal ve teknolojik planlarımızı ve yatırımlarımızı yapmış bir şekilde devam ediyoruz.

Tüm paydaşlarımıza, üretici, distribütör ve tabiki müşterilerimize ve dahi güzide, etik ve fark yaratabilen rakiplerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum.

Bu vesile ile de 2022 yılının hepimize, sağlık, mutluluk, adalet, liyakat, doğruluk, dürüstlük ve bol para getirmesini ve bizleri başarıya ulaştırmasını temenni ediyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla…

Serhat Yediel

SyberCode CEO